Karczma Gorczański Dworek

Zacznij przygodę

Stacja narciarska KONINKI

Stacja Narciarska Koninki – ośrodek narciarski w Gorcach na wschodnim zboczu góry Tobołów (994 m n.p.m.). Znajduje się na krańcu wsi Koninki, która jest przysiółkiem sołectwa Poręby Wielkiej w Gminie Niedźwiedź.
Zacznij przygodę

GORCZAŃSKA ZAGRODA

Zacznij przygodę

Stacja Narciarska Kasina Ski

Stacja Narciarska Kasina Ski w Kasinie Wielkiej – ośrodek narciarski położony w pobliżu Kasiny Wielkiej w Beskidzie Wyspowym na północno-zachodnim zboczu Śnieżnicy (1 006 m n.p.m).
Zacznij przygodę

Stacja Narciarska Limanowa-Ski

Stacja Narciarska Limanowa-Ski – ośrodek narciarski położony w pobliżu Limanowej w Beskidzie Wyspowym na północnym zboczu Łysej Góry (781 m n.p.m)
Zacznij przygodę

Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna

Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna – ośrodek narciarski położony w pobliżu Laskowej w Beskidzie Wyspowym na wschodnim zboczu góry Kamionnej (801 m n.p.m).
Zacznij przygodę

Termy BANIA

Zacznij przygodę

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej – kompleks tras narciarskich położony w Białce Tatrzańskiej w gminie Bukowina Tatrzańska na wschodnich zboczach Kotelnicy (918 m n.p.m.), północnych i południowych zboczach Jankulakowskiego Wierchu (934 m n.p.m.) i na północnym zboczu Wysokiego Wierchu (899 m n.p.m.).
Zacznij przygodę

Kopalnia soli Wieliczka

Kopalnia Soli „Wieliczka” – kopalnia soli kamiennej, w Wieliczce pod Krakowem. Od XIII wieku do 1772 wspólnie z kopalnią soli „Bochnia” wchodziła w skład żup krakowskich. Sole wydobywane w kopalni pochodzą z miocenu.
Zacznij przygodę

Zamek Królewski na Wawelu

Zamek Królewski na Wawelu – zamek obronno-rezydencyjny w Krakowie, na Wawelu, o powierzchni 7040 m² z 71 salami wystawowymi.
Zacznij przygodę